Закрити
Закрити

Меню доступності

Великий текст
Міжрядковий інтервал
Текстовий інтервал
Вирівнювання тексту
Інверсія
Чорно-біле
Насиченість
Контраст
Підсвічування посилань
Приховати зображення
Приховати відео
Курсор
«Металург U-19» — чемпіони Регіональної ліги НЛМ!

«Металург U-19» — чемпіони Регіональної ліги НЛМ!

24 червня, 2026, 10:59 7 переглядів

Юнацька команда СК «Металург» завершила сезон із золотими медалями та чемпіонським кубком.

Для частини гравців цей матч став останнім у складі команди перед переходом до дорослого футболу, а для всіх — важливим підсумком сезону, сповненого роботи, розвитку та яскравих перемог.

👏 Вітаємо футболістів, тренерський штаб і керівництво клубу з заслуженим результатом.

🇺🇦 Дякуємо нашим захисникам і захисницям, завдяки яким український спорт продовжує жити та розвиватися навіть у час війни.

Бажаємо команді нових перемог і впевненого руху вперед! 💙

Подарункові сертифікати Запоріжжя

Подарункові сертифікати Запоріжжя

Яскраві враження для себе і друзів, купуй і даруй!

Обрати сертифікат

Поділитись

Link shareПоділитись у Facebook Link shareПоділитись у X
Закрити