UaEn

Запоріжжя зайняло 2 місце на Молодіжному чемпіонаті світу з шашок

Поділитись
18-річний Денис Меженіна успішно виступив на чемпіонаті світу з стокліткових шашок, завоював "срібло".

Молодіжний чемпіонат світу з шашок-100 проходив в Гомелі (Білорусь). У складі збірної України був і Денис Меженіна, який займається в міській ДЮСШ №8. На чемпіонаті в бліц-грі він став другим - завоював «срібло».

Учора, 11 грудня, Дениса Меженина і його тренера Олега Компанійця привітав заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

"Запоріжжя - спортивне місто. І він сильний не тільки традиційними видами спорту, а й такими, які можна назвати високоінтелектуальними, - сказав Анатолій Пустоваров. - Друге місце на чемпіонаті світу - це дуже серйозний досягнення. І коли вихованець дитячо-юнацької спортивної школи №8 привозить «срібло» з чемпіонату світу, це досягнення всієї спортивної сім'ї нашого міста. І це не окремий випадок, а системна робота нашої школи. Денис представник молоді, за якою наше майбутнє. Він успішно навчається в медичному університеті. І ми однозначно будемо підтримувати таку талановиту молодь".

- На чемпіонаті світу були дуже сильні суперники - голландці, росіяни, білоруси, китайці, - розповів Денис Меженіна. - Але я зумів побороти хвилювання. І подумав, що я ж теж можу показати свою гру і навіть потрапити в трійку призерів. Так і вийшло - став другим.

Тренер Дениса Олег Компанієць розповів, що його підопічний займається шашками з 5 років. Уже з успіхом виступає не тільки в юнацьких змаганнях, а й в турнірах з дорослими. Денис багаторазовий призер всеукраїнських та міжнародних змагань. Юний спортсмен - 31-разовий чемпіон України, 6-разовий чемпіон Європи і срібний чемпіон світу, майстер спорту України з шашок.